Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine jutros je doputovala u Kaliforniju, gdje je sletjela na aerodrom u San Joseu.
Zmajevi su u Kaliforniju stigli u sjajnom raspoloženju i odlučni su da za dva dana ispišu novu stranicu historije našeg nogometa, a tamo su ih dočekali naši navijači.
Zmajeve u San Franciscu čeka značajno svježije vrijeme. Dok se Evropa topi pod nezapamćenim vrućinama, u San Franciscu temperatura narednih dana neće prelaziti 17 stepeni.
Zmajevi su za San Francisco letjeli u momentima dok su svoj susret igrali Njemačka i Paragvaj, a utakmicu su gledali u avionu.
Dolazak naših reprezentativaca objavila je i oficijelna stranica aerodroma, a ispod objave nižu se komentari dobrodošlice.
Podsjetimo, u četvrtak utakmicu igramo po lokalnom vremenu u 17:00 sati (u noći sa srijede na četvrtak u 02:00 po našem), a za tada se očekuje temperatura oko 15 stepeni celzijusa.
Sergej Barbarez će u 15,30 sati (00:30 po našem) održati press konferenciju na stadionu Bay Area. Na tom stadionu igramo utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država.
Zmajevi ipak neće trenirati na ovom, nego na drugom stadionu. Oni će sat i 15 minuta poslije Barbareza dati izjave na San Jose Park Stadium, nakon ćega će tu i trenirati.




