U okviru 11. kola Prve futsal lige FBiH – grupa 4 u Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Kladuši odigran je susret između malonogometnih klubova „Mujo Hrnjica“ i „Bihać 1260“, a pobjeda je na kraju pripala domaćem klubu rezultatom 4:2. Ovo je bio već treći meč ove dvije ekipe, a kladuški malonogometaši nastavili su pobjedonosni niz protiv ekipe iz Bihaća.
Strijelci za novu pobjedu bili su Enis Rahmanović i Edin Alibegić s jednim pogotkom, dok se u listu strijelaca dva puta upisao Izet Družanović. Pobjedom u ovoj utakmici, MNK „Mujo Hrnjica“ na neki način zahvalio se igraču Eldinu Halkiću koji odlazi u Austriju, a tom prilikom uručena mu je i plaketa za nesebičnu pomoć i zalaganje za terenu.
MNK „Mujo Hrnjica“ naredni susret igra na gostujućem terenu u Sanskom Mostu protiv MNK „Sparta“. Naredni domaći susret Hrnjice će igrati krajem mjeseca u sklopu 13. kola protiv trenutno prvoplasirane ekipe na tabeli cazinske Bubamare.