U skladu sa Odlukom Općinskog vijeća o provođenju izbora za članove savjeta mjesnih zajednica na području Općine Velika Kladuša, Komisija za provođenje izbora za članove savjeta mjesnih zajednica na području Općine Velika Kladuša, obaviještava građane Općine Velika Kladuša da su nakon održanih kandidacionih zborova utvrđene konačne liste kandidata za članove savjeta mjesnih zajednica na području Općine Velika Kladuša za izbore za članove savjeta mjesnih zajednica koji će se održati u subotu 07.10.2017. godine.
Ovim putem Komisija poziva građane da izađu na izbore i izaberu najkvalitetnije kandidate koji će ih zastupati u savjetu mjesne zajednice. Na izborima 07.10.2017. godine građani će imati mogućnost birati između slijedećih kandidata kandidata:
MZ BOSANSKA BOJNA – Ukupno 5 članova savjeta
Gradina – biraju se 3 člana savjeta
- TRALJEŠIĆ DAMIR
- DŽAFEROVIĆ ZUHDIJA
- ŠABIĆ FIKRET
Bosanska Bojna – biraju se 2 člana savjeta
- BEHRIĆ MEHMED
- ŠIMIĆ MILE
- VUJASIN RADE
MZ ČAGLICA – Ukupno 7 članova savjeta
- HUSIĆ BEKIR
- HUSIĆ SEAD
- KLJAJIĆ KASIM
- HADŽIĆ NIJAZ
- HUSIĆ KASIM
- MUJAGIĆ SMAIL
- HADŽIĆ ESAD
- HUSIĆ SABAHUDIN
MZ GLINICA – Ukupno 5 članova savjeta
Glinica – biraju se 2 člana savjeta
- DIZDAREVIĆ RAMO
- TOPČAGIĆ SAFET
- ŠAKANOVIĆ HAJRUDIN
- DIZDAREVIĆ MUSTAFA
Poljana – biraju se 2 člana savjeta
- ŠAKANOVIĆ HUSEIN
- MEKANOVIĆ HUSEIN
- ŠAKANOVIĆ ISED
- ŠABANOVIĆ HASIB
Bukovlje – bira se 1 član savjeta
- KANTAREVIĆ REŠID
MZ MALA KLADUŠA – Ukupno 11 članova savjeta
Mala Kladuša – biraju se 4 člana savjeta
- PILIPOVIĆ SAID
- ĆERIMOVIĆ RASKA
- TOPČAGIĆ HUSEIN
- ĆERIMOVIĆ MUHAREM
- MURGIĆ EMIN
- SARAJLIJA EKREM
Marjanovac – biraju se 2 člana savjeta
- ĆATIĆ AHMET
- OKANOVIĆ REMZO
- ĆATIĆ ALIJA
- ĆEHIĆ AMIL
Grahovo – biraju se 2 člana savjeta
- BATAKOVIĆ AGAN
- ĆEHIĆ EMINA
- LATIĆ HUSEIN
- MURTIĆ FIKRET
Glavica – biraju se 3 člana savjeta
- BEKTAŠEVIĆ RASIM
- DELIĆ ELDINA
- DELIĆ ERMIN
- DELIĆ ZEMIRA
- FAZLIĆ OMER
MZ PODZVIZD – Ukupno 13 članova savjeta
Podzvizd – biraju se 3 člana savjeta
- RIZVIĆ AHMED
- KANTAREVIĆ SAMIR
- SULJANOVIĆ RASIM
- DIZDAREVIĆ EDVIN
- MUSTEDANAGIĆ SALIH
Orčeva Luka – biraju se 2 člana savjeta
- KANTAREVIĆ SALIH
- ABDIĆ ALAGA
- KANTAREVIĆ BAJRO
- KANTAREVIĆ ASIM
Rajnovac – biraju se 2 člana savjeta
- ŠAKANOVIĆ NEZIR
- MUSTEDANAGIĆ RAMIZA
- ŠAKANOVIĆ ARIF
- OMERAGIĆ SABAHUDIN
Kumarica – biraju se 2 člana savjeta
- DIZDAREVIĆ MUHAMED
- KANTAREVIĆ MEHMED
- OBIĆ RIFET
- REKIĆ NIJAZ
Drenovac – bira se 1 član savjeta
- ŠAKANOVIĆ VAHID
- ŠAKANOVIĆ OSMAN
Klupe – bira se 1 član savjeta
- RIZVIĆ AMIR
- SAMARDŽIĆ ZUMRETA
Ponikve – biraju se 2 člana savjeta
- HUŠIDIĆ MUJO
- SULJANOVIĆ ŠABAN
- ŠAKANOVIĆ VESMIN
- SULJANOVIĆ AMEL
MZ POLJE – Ukupno 9 članova savjeta
Polje – bira se 6 članova savjeta
- KARAJIĆ ASKO
- VELJAČIĆ IBRO
- KARAJIĆ FERID
- KESEROVIĆ SAMIR
- KESEROVIĆ SLOBODAN—BODO
- OKANOVIĆ MINKA
- VELJAČIĆ ZLATKO
- MUJAKIĆ ASIM
Trn – biraju se 3 člana savjeta
- KANTAREVIĆ SAĆKA
- KESEROVIĆ MEHMED
- OKANOVIĆ IZET
- RUŽNIĆ ADIJAN
MZ SLAPNICA – Ukupno 7 članova savjeta
Gornja Slapnica – biraju se 4 člana savjeta
- BEKTAŠEVIĆ SAMIR
- ĆUFUROVIĆ ZLATKO
- DIZDAREVIĆ HAŠIM
- LATIĆ ŠEMSAD
- TOPČAGIĆ JASMIN
- ZAHIROVIĆ NEDŽAD
Donja Slapnica – biraju se 3 člana savjeta
- REKIĆ ZLATKO
- ČUTURIĆ ALADIN
- SMRIKO EMIN
- ĆUFUROVIĆ EDIS
- ČUTURIĆ NURIJA
MZ Šumatac – Ukupno 11 članova savjeta
Šumatac – biraju se 4 člana savjeta
- DIZDAREVIĆ RASIM
- ĐOGIĆ HAŠIM
- ĐOGIĆ HUSEIN NEJKO
- ĐOGIĆ RASIM
- KENDIĆ AHMET AHMO
- ŠABIĆ REFIK
Kudići – biraju se 4 člana savjeta
- KUDIĆ IBRAHIM
- KUDIĆ MUHAREM
- ŠARIĆ HUSEIN
- SABLJAKOVIĆ IBRAHIM
- MUNJAKOVIĆ ŠABAN
- DURMIĆ IZET
Šabići – biraju se 3 člana savjeta
- DIZDAREVIĆ SMAIL
- KAJTEZOVIĆ ISMET KAMA
- KAJTEZOVIĆ MEHMED MEĐO
- RIZVANOVIĆ SENAD
- ŠABIĆ HASIB
MZ TODOROVO – Ukupno 13 članova savjeta
Todorovo – biraju se 3 člana savjeta
- BEHRIĆ DAMIR
- BEHRIĆ ISMET
- KOVAČEVIĆ SEMIR
- AHMETOVIĆ SAMIR ĆANA
- MAHIĆ EKREM
Vejinac – biraju se 4 člana savjeta
- HUŠIĆ HUSEIN
- LIBIĆ SULJO
- SALKIĆ FATIMA
- HUSKIĆ SINAN
- MEHIĆ HUSE
- VELIĆ HASIB
Mrcelji – 2 člana savjeta
- IKIĆ HUSNIJA
- OKIĆ AHMET
- DRUŽANOVIĆ SULEJMAN
- VELIĆ ARIF
Čelinja – biraju se 2 člana savjeta
- ALIBEGIĆ JUSUF
- JAŠAREVIĆ JUSUF
- ALIBEGIĆ RAMIZ
- ČAUŠEVIĆ MUSTAFA
Golubovići – biraju se 2 člana savjeta
- HAŠIĆ REDŽO
- MAHMUTOVIĆ NURIJA
- REKIĆ MEHMED
- HAŠIĆ MIRALEM
MZ TODOROVSKA SLAPNICA – Ukupno 7 članova savjeta
- DUDUKOVIĆ NURIJA
- DŽAFEROVIĆ DŽEVAD
- DŽEBIĆ MIRSAD
- KURTIĆ NURIJA
- MUHELJIĆ HASAN
- NUHANOVIĆ HASAN
- OSMANKIĆ KASIM
- OSMANKIĆ SUAD
- SALKIĆ RAMO
MZ VELIKA KLADUŠA – Ukupno 15 članova savjeta
Grad – bira se 5 članova savjeta
- ABDIĆ FIKRET TODA
- SABLJAKOVIĆ KAJTAZ
- KUDUZOVIĆ JASMIN
- MUJAKIĆ MEHMED
- PEHLIĆ MUMIN
- KAPIĆ HUSEIN
- OMANOVIĆ FADIL FEĐA
Miljkovići – biraju se 3 člana savjeta
- ĐOGIĆ AMIR
- DIDOVIĆ SENAD
- KENDIĆ HASAN
- KESEROVIĆ MUSTE
- HODŽIĆ ELVIS
Nepeke – bira se 1 član savjeta
- GRAČANIN ANEL
- GRAHOVIĆ DŽEMAL
Šiljkovača – bira se 1 član savjeta
- DURMIĆ HASAN
- ŽALIĆ ŠERIF
Šmrekovac – bira se 1 član savjeta
- PONJEVIĆ EMIR
- SAGRKOVIĆ SAĆA
Trnovi – biraju se 2 člana savjeta
- ABDIĆ ABID
- MILJKOVIĆ FIKRET
- MILJKOVIĆ SALIH
- OKANOVIĆ EDIN
Zagrad – biraju se 2 člana savjeta
- ALAGIĆ MUNIB
- GRAČANIN ALMIR
- GRAČANIN SULEJMAN
- STJEPIĆ FADILA
MZ VIDOVSKA – Ukupno 9 članova savjeta
Gornja Vidovska – biraju se 3 člana savjeta
- BABIĆ RASIM
- BAJRAMOVIĆ ASIM
- DURMIĆ ISMET ĆEBER
- KENDIĆ FIKRET
- MUHELJIĆ MUNIR
Donja Vidovska – biraju se 3 člana savjeta
- DOLIĆ HUSEIN
- DOLIĆ IZET
- MURIĆ NEDŽIB
- MUŠIĆ NURIJA
- PAJAZETOVIĆ ENES
Johovica – biraju se 3 člana savjeta
- DERVIŠEVIĆ ADIS
- DERVIŠEVIĆ ZUMRETA
- DŽANANOVIĆ EMIRA
- KUDIĆ JASMIN
- RUŽNIĆ HASAN
MZ VRNOGRAČ – Ukupno 13 članova savjeta
Vrnograč – biraju se 3 člana savjeta
- DIZDAREVIĆ HAMDIJA
- BEĆIREVIĆ DAMIR
- BRKIĆ RAŠID
- DUKIĆ JASMINKA
- MURTIĆ SENHIDA
Dolovi – biraju se 2 člana savjeta
- KOŠTIĆ BEĆIR
- KOŠTIĆ ALE
- KOŠTIĆ MEHO
- SEFIĆ ELVIR
Šestanovac – bira se 1 član savjeta
- MURATOVIĆ MEHMED
- SADIKOVIĆ MIRZET
Elezovići – biraju se 2 člana savjeta
- BEŠLAGIĆ MIRSAD
- ELEZOVIĆ MUHAREM
- HRNČIĆ HASIB
- HRNČIĆ HAŠIM
Brda – biraju se 2 člana savjeta
- BEGIĆ ŠEMSUDIN
- HODŽIĆ MEHMED
- KUDUZOVIĆ MIRSAD
- VEHABOVIĆ MIRSADA
Vrnogračka Slapnica – bira se 1 član savjeta
- HRNČIĆ RAMO
- MEHUROVIĆ ABDULAH
Grabovac – biraju se 2 člana savjeta
- KASUMOVIĆ IBRAHIM
- KASUPOVIĆ ELVEDINA
- KASUPOVIĆ MUSTAFA
- VEHABOVIĆ SENADA
MZ ZBORIŠTE – Ukupno 9 članova savjeta
Zborište – biraju se 4 člana savjeta
- ABDIĆ MIRZET
- ĆATIĆ SAFET
- DIZDAREVIĆ HASAN
- HUSIĆ FIKRET
- MUJAGIĆ IBRO
- NASUFOVIĆ EKREM
Crvarevac – biraju se 3 člana savjeta
- DŽAFEROVIĆ MERSIM
- KIŠMETOVIĆ NURFET
- PONJEVIĆ REFIK
Stabandža – biraju se 2 člana savjeta
- BALTIĆ ŠABAN
- CINAC RAGIB
- ŠAHINOVIĆ MUHAMED
- TAHIĆ MIRSAD