• O nama
  • Marketing
  • Kontakt
No Result
View All Result
Radio Velika Kladuša
  • Naslovna
  • Društvo
  • Mozaik
  • Sport
  • Turizam
  • Obavijesti o smrti
  • GP MaljevacUŽIVO
Radio Velika Kladuša
  • Naslovna
  • Društvo
  • Mozaik
  • Sport
  • Turizam
  • Obavijesti o smrti
  • GP MaljevacUŽIVO
No Result
View All Result
Radio Velika Kladuša
No Result
View All Result

Servisne informacije, nedjelja, 08. januar 2023. godine

Šeherzada Murić Novinar: Šeherzada Murić
8. 01. 2023.
Servisne informacije, nedjelja, 04. septembar 2022. godine
Share on FacebookShare on Twitter

– Pomoć Hitne službe kladuškog Doma zdravlja zatražilo je 80 pacijenata. Dežurne doktorice Ajla Husić i Arnela Čokić na dalje liječenje uputile su jednog pacijenta.

– Vatrogasna jedinica intervenisala je rano jutros, a radilo se o gašenju požara na automobilu na parkingu na Grivića mostu. Prema riječima dežurnog vatrogasca Okanovića, intervencija je trajala od 03.20h do 04.10h.

– Miran je period iza Policijske stanice Velika Kladuša.

– Isporuka električne energije je stabilna.

Stanje na putevima i vremenski bilten za 08. januar:

– Pojačan je promet vozila na izlazu iz Bosne i Hercegovine na većini graničnih prelaza od Brčkog do Izačića. Kolone vozila su kilometarske, a za one koji se ne nalaze već u nekim od kolona na graničnim prelazima: Bosanska Gradiška, Gradina, Bosanska Dubica, Bosanska Kostajnica, Bosanski Novi, Velika Kladuša i Izačić savjetujemo granični prelaz Bosanski Šamac, gdje su čekanja kraća.

Gusta magla otežava saobraćanja na putevima u centralnoj i istočnoj Bosni. Na pojedinim dionicama uz rijeke: Vrbas, Spreču, Lašvu, Bosnu i Drinu, kao i u dijelovima Kantona Sarajevo vidljivost je smanjena na 10 do 50 metara. U područjima sa maglom kolovoz je vlažan. Savjetujemo maksimalno opreznu vožnju, prilagođenu trenutnim uslovima i stanju na putevima.

– Danas u Hercegovini i zapadnim područjima Bosne umjereno ili pretežno oblačno vrijeme. U ostatku zemlje sunčano uz postepeno naoblačenje. Poslije podne i tokom noći slaba kiša je moguća u Hercegovini i zapadnim područjima Bosne. Dnevna temperatura od 8 do 14, a sjeverozapadu Bosne do 17 °C.

– Biometeorološke prilike i dalje su relativno povoljne. Temperature će i dalje tokom dana biti nadprosječne, pa savjetujemo da dan provedete na obližnjim planinama. Ova preporuka se odnosi naručito na stanovništvo u Bosni, zbog povećane zagađenosti zraka. Problemi kod osjetljivih osoba mogući su pred kraj dana uglavnom zbog povećanja naoblake.

Sljedeći članak
Fondacija IMAN: Upoznaj svijet robotike

Fondacija IMAN: Upoznaj svijet robotike

Servisne informacije, ponedjeljak, 09. januar 2023.godine

Servisne informacije, ponedjeljak, 09. januar 2023.godine

MARKETING

Facebook Instagram Youtube

JP Radio Velika Kladuša

Ul. Ibrahima Mržljaka 30,
Velika Kladuša, 77230, BiH

Redakcija/marketing: +387 37 771-531
Direktor/fax: + 387 37 773-510
E-mail: [email protected]

© 2019 JP Radio Velika Kladuša - Sva prava su zadržana.
Izrada: Emir D. doo & WebSolutions.

Program Uživo
  • Naslovna
  • Društvo
  • Mozaik
  • Sport
  • Obavijesti o smrti
  • Turizam
  • Kontakt
  • O nama
  • Marketing
  • GP Maljevac
No Result
View All Result