Završene su prijave za petu ljetnu ligu u organizaciji Teniskog kluba “Krajišnik”. Ova sezona, kao ni jedna do sada, je okupila najveći broj rekreativaca iz našeg grada i drugih općina.
Ova sezona je po mnogo čemu posebna, ističu iz Kluba. Pored nove veteranske lige koju igra 7 članova, imaju i dječiju ligu sa 11 predstavnika što posebno raduje, jer jedino na ovakav način tenis u Velikoj Kladuši ima perspektivu.
Seniorska liga je podijeljena u 4 jakosne skupine A, B , C i D, sa ukupno 43 prijavljena rekreativca.
Također nova stvar je wild card za one koji nisu nikad igrali ovu ligu, a ove sezone to su Jahja Hromadžić i Adnan Hašić. Ove sezone ligu vodi Ajdin Miljković.
Očekuje nas uzbudljiva sezona, svim učesnicima želimo puno sportske sreće, te da ih takmičenje prođe bez povreda.






