Pobjednički i osvajački niz mladih nogometaša NK „Zvijezda – Midž Hit“ 2010.godište nastavljen je na 6. turniru „NK Mladost Polje & NŠ Behar“ u Cazinu gdje su ovi mladi nogometaši pod vodstvom trenera Mehe Pobora zasluženo osvojili pehar za prvo mjesto.
Uz veliku borbenost i zalaganje na terenu i odličnu gol razliku 27:1 zauzeli su prvo mjesto. U finalu su bili bolji od ekipe „Feniks-Zmajevi“ iz Bosanske Krupe rezultatom 2:0.
Ekipu NK „Zvijezda – Midž Hit“ činili su: Arnes Zulić, Davud Abdić, Faris Omerčević, Sajdin Čaušević, Almin Ponjavić, Emil Holić, Ensar Grahović, Damel Šabić, Ajdin Nuhanović i Asmin Huskić.
Pred ovim igračima slijedi par dana odmora a zatim će nastupati na turniru u Ćoralićima gdje očekujemo da prikažemo našu igru i ostvarimo što bolji rezultat, kazao nam je Irfan Abdić, vođa ekipe.